دستورالعمل دکتر هندریکس رایگان

برای دانلود دستورالعمل دکتر هندریکس رایگان وارد این صفحه بشوید، این روزها همه دنبال دستورالعمل دکتر هندریکس برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستند. این پزشک اورولوژیست آمریکایی بعد از سال‌ها تحقیق درباره روشی بی خطر و واقعا تاثیرگذار برای افزایش سایز اندام تناسلی مردانه ، بالاخره در سال 2004 موفق به ابداع یک روش خاص شود که در یک دوره 6 ماهه مراجعین او بین 3 تا 8.5 سانتیمتر افزایش طول و تا 3.5 سانتیمتر افزایش قطر آلت داشته باشند.

از آن زمان تا سال 2015 ، دکتر هندریکس در کلینیک خودش در کالیفرنیا ، موفق شد این روش را روی 10 هزار مرد آمریکایی اجرا کند و رکورد افزایش طول آلت با این روش 8.5 سانتیمتر است.

سرانجام بعد از بازنشستگی و فراگیر شدن اینترنت ، او تصمیم به گردآوری این روش به صورت یک دستورالعمل ساده شود و آن را به صورت یک فایل آموزشی PDF در سایت خود برای تمام آقایان از سراسر جهان برای دانلود قرار دهد.

دکتر هندریکس کیست؟

دکتر جانی هندریکس (Johny Hendrix) پزشک اورولوژیست آمریکایی است که بعد از یک عمر تحقیق، در سال 2004 موفق به ابداع روشی خاص برای افزایش سایز اندام تناسلی مراجعین خود شد. از سال 2004 تا سال 2015 این روش را روی 10 هزار مرد آمریکایی در کلینیک خود اجرا کرد و این افراد به کمک دستورالعمل دکتر هندریکس موفق به افزایش طول آلت تناسلی خود بین 3 تا حداکثر 8.5 سانتیمتر شدند. و همینطور تا 3.5 سانتیمتر افزایش قطر آلت را به دست آوردند. میانگین افزایش طول اندام تناسلی با این روش 4.5 سانتیمتر است.(در یک دوره 6 ماهه)

برای آشنایی بیشتر با او به سایت خودش مراجعه کنید و یا در گوگل نام او را به انگلیسی سرچ کنید (دقت نمایید که املاء نوشتن درست Dr Johny Hendrix است و در نظر داشته باشید یک پزشک دیگر و همینطور یک فایتر سازمان UFC با این تشابه اسمی وجود دارند)دانلود دستورالعمل دکتر هندریکس

دکتر جانی هندریکس بعد از بازنشستگی و کم شدن فعالیتش و همینطور با توجه به فراگیر شدن اینترنت و تعداد متقاضیان زیاد این روش ،تصمیم گرفت این روش را در قالب یک دستورالعمل دانلودی روی سایت خودش برای دانلود قرار دهد. قیمت این دستورالعمل 99 دلار است . اما مشکل اینجاست که از داخل ایران به دلیل تحریم‌ها نمیتوان آن را خرید و دانلود کرد.
و اگر به کمک شرکت‌هایی که پرداخت ارزی انجام میدهند بخواهید آن را سفارش دهید ، با در نظر گرفت قیمت دلار روی 15 هزار تومان ، و کارمزد شرکت پرداخت، بیش از 1 میلیون و 700 هزار تومان باید هزینه کنید . بعد از دانلود هزینه ترجمه این فایل حدود 600 هزار تومان است و جمعا با در نظر گرفتن هزینه ترجمه برای شما 2 میلیون و 300 هزار تومان تمام میشود.

اما خبر خوب این است که مدیر وب سایت بزرگتر از سال 1396 ، نسخه فارسی و بومی سازی شده با رفع ابهامات را در سایت بزرگتر برای دانلود قرار داده است. و در سایت 1397 این روش را به نام خود در ایران ثبت کرد و تمام مجوزات آن را اخذ نمود و صاحب امتیاز روش دکتر هندریکس در ایران شد. بنابراین هیچ وب‌سایتی اجازه فروش دستورالعمل دکتر هندریکس را ندارد چرا که مدیر سایت بزرگتر با کمک یکی از وکلای سایبری از تمام این وب‌سایت‌های متخلف شکایت کرد و از آن به بعد کسی دستورالعمل دکتر جانی هندریکس را برای دانلود قرار نداد.

در نظر داشته باشید قیمتی که برای این دستورالعمل (حاوی فایل PDF و ویدئوی آموزشی) در سایت بزرگتر درنظر گرفته شده در مقایسه با قیمت اصلی که خدمتتان توضیح دادیم، تقریبا رایگان محسوب میشود

هشدار

هشدار: از تابستان سال 98 که مدیر وب‌سایت بزرگتر علیه تمام افرادی که این دستورالعمل را برای فروش قرار داده بودند، دیگر کسی این روش را در فضای مجازی برای دانلود یا فروش قرار نداده است چه که از طریق پلیس فتا و دادسرای جرایم رایانه‌ای با آنها برخورد قضایی صورت میگیرد، بنابراین در هر وب سایتی مشاهده کردید که ادعا شده دستورالعمل دکترهندریکس را برای دانلود یا فروش قرارداده است، بدانید با یک هکر کلاهبردار طرف هستید که به جای دستورالعمل دکتر هندریکس یک فایل حاوی ویروس برای شما ارسال میکند و دستگاه شما را هک کرده و به اطلاعات شما نفوذ خواهد کرد( از این موارد زیاد داشتیم ) ، پس اگر به جز سایت www.bozorgtar.com ، این دستورالعمل را از هر جای دیگری دانلود کردید، مسئولیتی در قبال خسارت‌هایی که میبنیید نخواهیم داشت و در این رابطه از خودمان سلب مسئولیت میکنیم.

برای دانلود دستورالعمل دکتر هندریکس اینجا کلیک کنید

دیدگاه (6)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تمامی حقوق برای ابن سینا محفوظ است.